İletişim : (0216) 483 0 737

Prefabrik Konut Fiyatları

Prefabrik konut ne zaman prefabrik konuttur?

Prefabrik konutların çok iyi yönleri vardır; prefabrik konutlar fabrikalarda standart yapım teknikleriyle kısa zamanda üretimleri gerçekleştirilen konutlardır. Prefabrik konutların bazı avantajlarından bir kaçını sayalım.

*  Prefabrik konutlar zamandan tasarruf sağlar,

*  Prefabrik konutlar hızlı ve kolay montaj imkanı sağlar,

*  İstenilen tüm projelerde yapılabilmesi,

*  Kişiye özel tasarımlarda yapılabilmesi

*  Enerji tasarrufu sağlayan konutlardır,

Tamamlanmış olan tek katlı prefabrik konut projelerimizden bazıları;

İzmit  kandıra da Arif Bey ve ailesi için yapmış olan prefabrik tek katlı konut projemiz teslim edilmiştir.

Kütahya Simav da Tahir Bey ve ailesi için yapmış olduğumuz tek katlı prefabrik konut projemiz teslim edilmiştir.

Yalova  Esadiye  de Fatma Hanım için özel olarak projelendirilen prefabrik konut teslim edilmiştir. iyi günlerde kullanması dileğiyle..

Sakarya kaynarcada  Emine Hanım için yapmış olduğumuz tek katlı prefabrik konut teslim edilmiştir. İyi günlerde kullanması dileğiyle.

Kocaeli kandıra da Feti Bey ve ailesi için özel olarak yapılmış olan tek katlı prefabrik konut projemiz teslim edilmiştir.

Samsun Çarşambada Hasan Bey ve ailesi için yapmış olduğumuz tek katlı prefabrik konut teslim edilmiştir iyi günlerde kullanması dileğiyle.

Giresun Piraziz de Mehmet Bey için yapmış olduğumuz tek katlı prefabrik konut teslim edilmiştir.  İyi günlerde kullanması dileğiyle.

tek katli prefabrik konut fiyatlari , anahtar teslim prefabrik ev fiyatlari, celik ev fiyatlari, cift katli prefabrik konut fiyatlari, iki katli prefabrik konut fiyatlari, istanbul prefabrik ev fiyatlari, istanbul prefabrik konut fiyatlari, istanbul prefabrik konut modelleri, prefabrik ev fiyatlari İstanbul, prefabrik ev fiyatlari, prefabrik ev kampanya, prefabrik ev modelleri ve fiyatlari, prefabrik ev modelleri, prefabrik konut fiyatlari İstanbul, prefabrik konut fiyatlari, prefabrik konut modelleri, prefabrik konut projeleri, prefabrik konut, prefabrik konutlar, prefabrik villa fiyatlari İstanbul, prefabrik villa fiyatlari

Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi:
Salı:
Çarşamba:
Perşembe:
Cuma:
Cumartesi:
Pazar:
08:30 - 18:30
08:30 - 18:30
08:30 - 18:30
08:30 - 18:30
08:30 - 18:30
08:30 - 18:30
11:00 - 16:00

Adres Bilgileri

Kaynarca, E-5 Yanyolu No:92
34890 Pendik / İstanbul
Telefon:  (0216) 483 0 737
               (0216) 483 0 738
Fax:        (0216) 483 0 739
Gsm:      (0532) 503 2 328
Web: http://www.bizimprefabrik.com
Email: info@bizimprefabrik.com

Yasal Uyarı

Bu web sitesindeki metinler, dökümanlar, görseller, grafikler, ses dosyaları, video dosyaları ve bunların düzeni sadece Bizim Prefabrik Çelik Yapı İnş.San.Ve Tic.Ltd.Şti. hakkında genel mahiyette bilgi vermek amacı ile hazırlanmıştır. Bu siteyi yasal olmayan amaç ve aktivite için kullanmanız yasaktır. Herhangi bir soru, öneri veya şikayetiniz varsa lütfen iletişim bölümünden bizimle irtibata geçebilirsiniz.