İletişim : (0216) 483 0 737

Prefabrik-Hizmetlerimiz

tek-katli-prefabrik-evler

Prefabrik tek katlı evlerde ileri teknoloji üretim ekipmanları kullanılmaktadır, roolform makinalarında özel kalıplarla şekillendirilen galvanizler hafif çelik kontrüksiyonlar kullanılmaktadır. Bizim prefabrik sektördeki bilgi birikim ve tecrübelerini farklı tasarımlarını prefabrike yapılarda siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunmanın haklı grurunu taşımaktadır.
Bağ evleri, yayla evleri, müstakil bahçeli evler, yazlıklar,motellerin üretim ve montajının yapılmasını sağlamaktadır.

 • Bizim prefabrik şık güvenli estetik modern tasarımlı.
 • Sizinde hayallerinizi bizim prefabrik gerekleştirebilir.


cift-katli-prefabrik-evler

Bizim prefabrik çiftkalı prefabrik konutlarda müşteri istek ve beklentileri doğrultusunda kullanım ihtiyaçlarının belirlenmesine yönelik projeler üretip ihtiyaç sahiplerinin hizmetine sunmaktadır.
Çift kaplı prefabrik yapılar tek katlı prefabrik yapılara göre daha farklı üretim teknolojisiyle üretilmektedir. Taşıyıcıları tekkatlılara göre farklı olup statik hesaplamalar sonucunda farklı üretim teknikleri kullanılarak üretimektedir. İklim bölgeleri gözönüne alınarak farklı bölgelerde iklim şartlarına göre farklı sistemler kullanılmaktadır.
Mevcut çift katlı projelerimiz ürün gamımızda olmakla beraber isteğe ve kullanım şekline göre farklı modellerde üretim yapılabilmektedir. Çift katlı ofis binaları, çift katlı villalar, çift katlı prefabrik bürolar, çiftkatlılarında tek katlı prefabrikyapılar gibi montajı yapıldıktan sonra yer değiştirilmek istenildiği taktirde demontaj yapılabilir ve farklı bir yerde tekrar montajı yapılabilmektedir.


prefabrik-ofisler

Bizim prefabrik ; prefabrik ofis binalarında standart ofis binaları seçenekleriyle siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçları ve beklentileri dogrultusunda tasarımlar yapıp ihtiyacınıza en uygun projeleri sizlere sunmaktan mutluluk duyar.

Prefabrik ofisler, emlak ofisler, küçük ölçekli üretim tesisleri, sosyal tesisler, kamu binaları, prefabrik okullar, prefabrikyatakhaneler, prefabrik büfeler, emekhane turistlik kamplar, acil yerleşim tesisleri, askeri tesisler, konaklama tesisleri, kaplıca tesisleri, spor klup tesisleri, olimpiyat organizasyon tesisleri, prefabrik wc, prefabrik duş binaları, Bizim prefabrik ofis binalarında hızlı, ekonomik, kalıcı çözümler üretmektedir.

 • Montajı tamamlanmış olan prefabrik ofisler sökülebilir (demontaj) yapılabilir.
 • Farklı bir yerde tekrar montaj imkanı sağlar.
 • Söküm (demonte) takım işlemide firmamız bünyesinde verilmektedir.
 • Prefabrik ofis binaları 2. el olarakta değerlendirilebilmektedir.

 


konteynerler

Bizim prefabrikte konteynerler son teknoloji üretim tesislerinde modern,kaliteli,kullanışlı,planlarda,fabrikada üretimi tamamlanmış olarak sevk edilir..kullanılacak yerde uygun zemin üzerine konularak kullanılabilir.

Ofis konteynerler,yatakhane konteynerle,afet durum konteyner ev geçici çözümler sunmaktadır.

Konaklama konteynerleri,nöbetçi kulübeleri,duş konteynerleri,wc konteynerleri,mutfak,yemekhane,yatakhane,çamaşırhane,bağevleri olarakta kullanılabilmektedir.

 • Ayrıca demonte konteynerler sevkiyat kolaylığı acısından maliyet yönünden tasarruf sağlamaktadır.

 


sandwich-panel-kabin

Sandwich panel konteynerlerlerin duvarları   iki kat boyalı galvaniz saç veya alüminyum levha arasına mühtelif kalınlıklarda ve yoğunluklarda eps (polyestren)  kullanılarak imal edilmektedir

Sandewich paneller montaj kolaylığı ve aksesuar seçenekleriyle  konteynerlerde çözümler sunmaktadır.sandwich paneller  kullanıldığı yerlerde üstün ısı ,su ve ses yalıtımı yapmaktadır.boya ve kaplama gerektirmezler.

Sandewich panel kabinler ,konteynerler,güvenlik kabinleri,bekçi kulübeleri,otoparklarda,wc duş ünitesi,ofis çözümleri,büfe,market sağlık kabini gibi bir çok alanda kullanılmaktadır konteynerler gibi vinç gerektirmez kolayca konulacağı yere araçtan insan gücüyle indirilebilirler. Alt taban kısımları  pvc yer döşemesi kaplıdır  farklı ölçülerde ve farklı renk seçeneklerinde yapılması mümkündür.

Sandwich    Panel Konteynerlerin Özellikleri,

*tüm duvarları sandewich panellerden imal edilmektedir.

*kapılar ve pencereler alüminyumdan imal edilmektedir.

*köşe direkleri özel imal edilmiş galvaniz boyalı çelik saçlardan imal edilmektedir.

*tavan kaplamaları yüksek kaliteli pvc lambriden imal edilmektedir.

*taban döşemeleri betopan üzerine pvc yer döşemesi yapılmaktadır.

*köşelerde renk seçenekleri mevcuttur.

*taşıması ve yerine konulması kolaydır insan gücüyle olabilir (vinç gerektirmez)

*elektrik tesisatları hazırdır sadece dıştaki buata elektrik bağlamak suretiyle kullanıla bilir.

 


metropol-konteyner

Lüks konteynerler genellikle şehir estetiğini bozmayacak şekilde konteyner gibi kullanılmak üzere dizayn edilen lüks yapılardır lüks konteynerle iç kısımları suntalam,alçıpan,betopan kaplanarak yapılmaktadır. Lüks konteynerin dış kısımları istenilen özellikler doğrultusunda şekillendirilebilir kaplama olarak ,betopan,fibercement,taşonit,tugpan,çizgili betopan,fugalı olarak kullanılmaktadır. İstek ve ihtiyaçlar doğrultusunda standart projeler olmakla beraber istediğiniz özellikler doğrultusunda projelerde yapılabilmektedir. Metropol konteynerler
(lüks konteynerler) fabrikalarda tamamlandıktan sonra istenilen yerde düz bir zemine konulabilir ve dışarda olan buatlara elektrik ve telefon bağlantıları yapılır ve içerisinde tesisatla ilgili bir uygulama yapmaya gerek olmaz fabrikada tamamlanıp sevk edilir taban içinde taban kaplaması betopan kullanılmaktadır. üzerine yer döşemesi pvc mineflo yapılmaktadır. Dilediğinizde yerini değiştirebilirsiniz ihtiyacınız doğrultusunda başka bir yere koyabilirsiniz.
Son yıllarda şehrin estetiğini bozmadan ihtiyaclarıda karşılamak adına lüks konteyner
( metropol konteyner) ihtiyaçları her geçen gün artmaktadır. İstenilen ölçülerde ve istenilen mimaride ve istenilen renklerde estetik ve zarif çözümler sunmaktadır.
Lüks konteynerler (metropol konteynerle) genellikle güvenlik kabinleri,taksi durakları,büfeler,halk ekmek satış yerleri,danışma ,villa önlerine,konakların önlerine ,şehir merkezlerine wc ,ofis ihtiyacına yönelik olarak,kullanılmaktadır bir çok kullanım alanına sahiptir.
Lüks konteyner (metropol konteynerler ) hızlı çözümlerin olması gereken yerlerde çözümler sunmaktadır.


hafif-celik-yapilar

Hafif çelikyapılar özel rollform makinalarında özel kalıplarla şekillendirilmek suretiyle üretilmektedir.
Yüksek standartlarda gelvaniz yapı çeliğinden tek katlı ve çiftkatlı olarak üretim yapılabilmektedir.
Çiftkatlı konutlar, villalar, lüks villalar, ultralüks villalar, ofisbinaları, hastaneler, kreşler, anaokulları, sağlıkocakları, yemekhaneler, üretimlerimizden bazılarıdır.

 • Hafif çelik yapılar doğal afetlere depremlere dayanıklı ekonomik konforlu olmaları sebebiyle tercih nedenidir.
 • Hafif çelik yapılar istenilen projelere göre dizayn edilebilirler.


celik-yapi-hangarlar

Şantiyelerde depolama amaçlı kullanılabildiği gibi atölye, üretim tesisi olarak da kullanılabilmektedir. İzolesiz ve izalasyonlu yapılabilir.
BİZİM PREFABRİK ‘te çelik bina yüksekliği ve bina genişliği müşterinin talebine ve ihtiyacına göre statik hesapları yapıldıktan sonra üretilir.

 1. Taşıyıcı ayaklar Çatı makaslarını taşımakta kullanılmaktadır bağlandığı plakalar temel betonu dökülürken ankraj yapılıp sömellere bağlanacak betonla birlikte dondurulurlar.
 2. Beton kuruduktan sonra sonra NPI direkleri zemindeki plakalara civata ile bağlanırlar.
 3. Çatı konstrüksiyon makasları NPT malzemeden yapılır, onlarda ayaklara civata ile bağlanırlar.
 4. Ayakları ve makasları birbirine bağlamak için ahşap veya profil aşıklar kullanılmaktadır.
 5. Çatı kaplaması olarak trapez galvaniz sac kullanılır. İsteğe bağlı olarak poliüratan sandevic panelde kullanılmaktadır. Aşıklara lastikli çivi veya civata ile bağlanır.

 


Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi:
Salı:
Çarşamba:
Perşembe:
Cuma:
Cumartesi:
Pazar:
08:30 - 18:30
08:30 - 18:30
08:30 - 18:30
08:30 - 18:30
08:30 - 18:30
08:30 - 18:30
11:00 - 16:00

Adres Bilgileri

Kaynarca, E-5 Yanyolu No:92
34890 Pendik / İstanbul
Telefon:  (0216) 483 0 737
               (0216) 483 0 738
Fax:        (0216) 483 0 739
Gsm:      (0532) 503 2 328
Web: http://www.bizimprefabrik.com
Email: info@bizimprefabrik.com

Yasal Uyarı

Bu web sitesindeki metinler, dökümanlar, görseller, grafikler, ses dosyaları, video dosyaları ve bunların düzeni sadece Bizim Prefabrik Çelik Yapı İnş.San.VeTic.Ltd.Şti.hakkında genel mahiyette bilgi vermek amacı ile hazırlanmıştır. Herhangi bir sorunuz varsa lütfen iletişim bölümünden bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Geçmiş Olsun Türkiyem

Ülkemizde yaşanan ve hepimizi derinden etkileyen depremde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza rahmet, yakınlarına başsağlığı, yaralı vatandaşlarımıza acil şifalar diliyoruz. Yaralarımızı hep birlikte saracağız. Hepimize tekrar geçmiş olsun.