İletişim : (0216) 483 0 737

Ordu Prefabrik Evler

Ordu prefabrik evler, Ordu prefabrik ev fiyatları,
Bizim prefabrik Türkiye genelinde tüm illerde ve ilçelerde prefabrik evler ,hafif çelik evler ,tek katlı prefabrik evler,iki katlı prefabrik evler ,dubleks prefabrik evler,çelik evler,hafif çelik konstrüksiyon evlerle hizmet vermektedir.
Ordu prefabrik, Ordu prefabrik ev, Ordu çelik ev, Ordu hafif çelik yapı, çelik evler, hafif çelik yapılar, konteyner, prefabrik ev fiyatları Ordu.
Geniş bir kullanım alanı olan prefabrikler, konutlarda, şantiye binalarında, okullarda, hastanelerde, sosyal alanlarda, Wc ve duş alanlarında sıkça karşımıza çıkmaktadır.
Ordu prefabrik ev fiyatları için Bizim Prefabrik çelik yapı ile iletişime geçebilirsiniz.
Ordu Anahtar teslim Prefabrik ev fiyatları, Anahtar teslim Prefabrik ev Ordu,

Ünye prefabrik evler, Ünye prefabrik ev fiyatları,
Ünye prefabrik, Ünye prefabrik ev, Ünye prefabrik konut, Ünye prefabrik villa, Ünye tek katlı prefabrik konut, hafif çelik yapılar, çelik evler, çelik villa
Prefabrik evler Ünye bölgesinde sıkça kullanılmaktadır. Prefabrik binalar pratik yapılardır. İhtiyaç halinde tekrardan sökülüp kurulabilir.
Ünye prefabrik ev fiyatları için Bizim Prefabrik çelik yapı ile iletişime geçebilirsiniz.

Kumru prefabrik evler, Kumru prefabrik ev fiyatları
Kumru prefabrik konut, Kumru prefabrik, Kumru prefabrik ev, Kumru prefabrik ofis, Kumru hafif çelik yapılar, Kumru çelik villalar,
Prefabrik evler Kumru ve birçok ilçemizde maliyetinin düşük olması sebebiyle tercih edilmektedir. Prefabrik evler ekonomiktir ve her bütçeye uygun şekilde yapılabilmektedir. Kumru prefabrik ev fiyatları için Bizim Prefabrik çelik yapı ile iletişime geçebilirsiniz.

Akkuş Prefabrik evler, Akkuş prefabrik ev fiyatları,
Akkuş tek katlı prefabrik konut, Akkuş prefabrik, Akkuş prefabrik ev, Akkuş dubleks ev, Akkuş prefabrik villa, hafif çelik yapılar, çelik evler, çelik villalar, Akkuş prefabrik dubleks ev fiyatları,prefabrik villa fiyatları
Prefabrik evler Akkuş istenilen proje ve plana göre şekillendirilebilir. Kendi yaşam alanlarınızı kendi zevkinize göre oluşturabilirsiniz.
Akkuş prefabrik ev fiyatları için Bizim Prefabrik çelik yapı ile iletişime geçebilirsiniz.

Aybastı Prefabrik evler, Aybastı prefabrik ev fiyatları,
Aybastı prefabrik Ev konut, Aybastı prefabrik, Aybastı prefabrik ev, Aybastı tek katlı konutlar, Aybastı konteyner, Aybastı prefabrik ev fiyatları, Aybastı hafif çelik ev fiyatları,
Prefabrik evler Aybastı istenilen büyüklükte zemin üzerine montaj yapılır. Malzemelerin esnek olmasından dolayı depreme ve doğal toprak olaylarına karşı dayanıklıdır.
Aybastı prefabrik ev fiyatları için Bizim Prefabrik çelik yapı ile iletişime geçebilirsiniz.

Kabataş Prefabrik evler, Kabataş prefabrik ev fiyatları,
Prefabrik evler Kabataş kurulumu önceden planlanarak ihtiyaç dâhilinde hızlı bir şekilde kurulabilir.
Kabataş konteyner ev, Kabataş tek katlı prefabrik konut, Kabataş hafif çelik ev, Kabataş prefabrik evler, Kabataş prefabrik villa
Kabataş prefabrik ev fiyatları için Bizim Prefabrik çelik yapı ile iletişime geçebilirsiniz.

Gölköy Prefabrik evler, Gölköy prefabrik ev fiyatları,
Gölköy prefabrik ev, Gölköy prefabrik ev fiyatları, Gölköy hafif çelik ev fiyatları, Gölköy çelik ev, Gölköy çelik villa, Gölköy hafif çelik villa fiyatları, Gölköy prefabrik ev projeleri, Gölköy prefabrik ev modelleri, Gölköy prefabrik ev konut villa,
Prefabrik evlerin iç ve dış cephe boyaları istenilen renk ve özelliklerde yapılabilmektedir. Betonarme evlerde yapılan boyama işlemi ile aynı şekilde yapılmaktadır.
Gölköy’de prefabrik ev denince akla Bizim Prefabrik Çelik Yapı gelmektedir. Siz de hayallerinizdeki eve Bizim Prefabrik Çelik Yapı ile kavuşabilirsiniz.

Mesudiye Prefabrik evler, mesudiye prefabrik ev fiyatları
Bizim prefabrik Türkiye genelinde tüm il ve ilçelerinde prefabrik tek katlı prefabrik ev iki katlı prefabrik ev hafif çelik prefabrik evlerle hizmet vermektedir..
Mesudiye prefabrik ev, Mesudiye hafif çelik ev, Mesudiye çelik ev, Mesudiye konteyner ev, Mesudiye konteyner fiyatları, Mesudiye çelik ev fiyatları, Mesudiye hafif çelik ev fiyatları, Mesudiye hafif çelik villa, Mesudiye prefabrik projeleri, prefabrik ev fiyat listesi, Mesudiye prefabrik çelik ev, Mesudiye prefabrik ev konut villa, Mesudiye hafif çelik ev ,
Prefabrik evlerin herhangi bir bakıma ihtiyacı yoktur. Diğer yapılara göre çok daha Kısa sürede montaj imkanına sahiptir hızlı kurulum yapılabilmektedir bu nedenle pratiktir.
Mesudiye de prefabrik ev yapmak istediğinizde yasal projeler yerel idarenin belirlediği şekilde izinlere tabidir.
Mesudiye nin köylerinde imarsız bölgelerde muhtar izniyle prefabrik ev yapmak mümkündür..

Kabadüz prefabrik evler, Kabadüz prefabrik ev fiyatları,
Kabadüz prefabrik evler, prefabrik evler Türkiyenin her yerinde Tüm illerde ve ilçelerde gönül rahatlığıyla kullanılabilmektedir. Tüm iklim koşullarında güvenle kullanılabilir. Yaylalardada prefabrik evler kullanılabilir.
Kabadüz prefabrik, Kabadüz prefabrik ev, Kabadüz prefabrik fiyatları, Kabadüz konteyner ev, Kabadüz prefabrik villa, Kabadüz hafif çelik yapı, Kabadüz çelik ev, Kabadüz tek katlı prefabrik evler, Kabadüz çelik yapı hangar,Prefabrik evler yazlık alanlarda sıkça görülmektedir. Hızlı kurulabilmesi ve sökülüp tekrar montaj edilebilir olması avantaj sağlamaktadır.
Kabadüz prefabrik ev fiyatları ve sapanca hafif çelik ev fiyatları için Bizim prefabrik çelik yapı ile iletişime geçebilirsiniz.

Gülyalı Prefabrik evler, Gülyalı prefabrik ev fiyatları,
Gülyalı da Ordu –Giresun havalimanı yapım şantiyesinde havaalanı yapım alanında prefabrik ofisler, prefabrik yatakhaneler, prefabrik wc – duş üniteleri ,ofis konteynerleri , prefabrik bekçi kulübeleri ,güvenlik kabinleri kullanılmıştır. Ordu –Giresun Hava limanı şantiyelerinde ve bir çok yeni kurulan şantiyelerde prefabrikler vazgeçilmez yapılar olarak ihtiyaca yönelik hizmet vermektedir.
Gülyalı prefabrik ev villa , Gülyalı tek katlı prefabrik ev, Gülyalı konteyner ev, Gülyalı hafif çelik yapı, Gülyalı hafif çelik villa, Gülyalı konteyner, Gülyalı prefabrik ev fiyatları , Gülyalı prefabrik fiyatları,
Gülyalı prefabrik ev, konteyner ve hafif çelik yapı hizmeti Bizim Prefabrik Çelik yapı tarafından verilmektedir. Gülyalı iklimi ve bölgesel olarak prefabrik yapılara uygundur. Bölgede çokça tercih edilmektedir.
Gülyalı prefabrik ev ve hafif çelik yapı ev fiyatları için Bizim prefabrik çelik yapı ile iletişime geçebilirsiniz.

Fatsa Prefabrik evler, Fatsa Prefabrik ev fiyatları,
Prefabrik evler, prefabrik evler ön imalatları fabrikalarda önceden hazırlanan modüler sistemlerdir. Prefabrik evler montaj yerine sevk edildikten sonra kısa sürede montaj işlemleri yapılmaktadır.
Fatsa tek katlı prefabrik ev, Fatsa dubleks prefabrik ev, Fatsa hafif çelik villa, Fatsa konteyner ev, Fatsa çelik ev,
Ordu Fatsa da prefabrik ev, dubleks prefabrik ev, Hafif çelik prefabrik ev, hafif çelik villa hizmeti vermekteyiz.
Fatsa prefabrik ev fiyatları için Bizim Prefabrik Çelik Yapı ile iletişime geçebilirsiniz.

Perşembe Prefabrik evler, Perşembe prefabrik ev fiyatları,
Perşembe prefabrik ev, Perşembe prefabrik ev fiyatları, Perşembe çelik evler, Perşembe tek katlı prefabrik, Perşembe hafif çelik yapı, Perşembe konteyner ev, Perşembe iki katlı prefabrik, Perşembe çelik ev, Perşembe çelik ev fiyatları, Perşembe prefabrik ev konut fiyatları, prefabrik konut fiyatları Perşembe,
Perşembe prefabrik evlerin yaygın bir şekilde kullanıldığı fındık bahçelerinde çokça yapılan yapılardır. Prefabrik evlerin fiyatları kullanılan malzeme kalitesine göre değişmektedir.

Ordu Perşembe ilçesinde Yakup Öztürk Bey için özel olarak hazırlanmış olan 68 m2 prefabrik tek katlı ev sahibine teslim edilmiştir güzel günlerde güle güle kullanması dileğiyle..
Ordu Perşembe ilçesinde prefabrik evler fiyatları için Bizim Prefabrik Çelik Yapıyla iletişe geçebilirsiniz..

Çamaş Prefabrik evler, Çamaş Prefabrik ev fiyatları
Çamaş prefabrik evler, Çamaş prefabrik ev fiyatları, Çamaş prefabrik yapılar, Çamaş prefabrik villa, Çamaş iki katlı prefabrik, Çamaş çelik yapı hangar, Çamaş konteyner ev, Çamaş çelik villa, Çamaş çelik evler, Çamaş prefabrik ev konut fiyatları, prefabrik tek katlı evler Çamaş ,
Prefabrik evlerin kurulum süresi diğer yapılara göre daha kısadır. Bu nedenle inşaat maliyet giderleri daha azdır. Çamaş da prefabrik evlerden daha çok hafif çelik yapılar tercih edilmektedir.
Çamaş prefabrik ev projemiz Emine Hanım teslim edilmiştir güzel günlerde kullanması dileğiyle..
Ordu Çamaş ilçesinde prefabrik evler fiyatları için Bizim Prefabrik Çelik Yapıyla iletişe geçebilirsiniz..

Çatalpınar prefabrik evler, Çatalpınar prefabrik ev fiyatları,
Çatalpınar prefabrik evler bölgede istenilen Zemin betonu üzerine, istenilen plan ve projeye göre, istenilen renk ve görsellikte yapılabilmektedir. Prefabrik evlerin projelerinde tasarım tamamen müşterinin zevki ve isteği doğrultusunda yapılır.
Çatalpınar prefabrik , Çatalpınar prefabrik ev, Çatalpınar prefabrik konut, Çatalpınar prefabrik tek katlı, Çatalpınar prefabrik villa, Çatalpınar prefabrik dubleks evler, Çatalpınar konteyner ev, Çatalpınar hafif çelik yapılar, Çatalpınar çelik ev, Çatalpınar çelik villa, Çatalpınar prefabrik evler fiyatları , Çatalpınar prefabrik konut,
Çatalpınar prefabrik evler maliyet olarak betonarme yapılara göre çok daha ekonomiktir. Kısa sürede istediğiniz özelliklerde bir eve sahip olabilirsiniz.
Çatalpınar prefabrik ev fiyatları için Bizim Prefabrik çelik yapı ile iletişime geçebilirsiniz.

Korgan prefabrik evler, korgan prefabrik ev fiyatları,
Prefabrik evler Müşterilerimizin istekleri ve talepleri doğrultusunda istenilen projelerde ve istenilen modellerde yapılabilmektedir. Prefabrik eviniz sizin hayelinizdeki projelerde yapılabilmektedir.
Korgan prefabrik, Korgan prefabrik ev, Korgan prefabrik konut, Korgan tek katlı prefabrik, Korgan prefabrik villa, Korgan çelik ev, Korgan çelik villa, Korgan hafif çelik yapılar, Korgan konteyner, Korgan prefabrik evler fiyatları,Korgan prefabrik evler de malzemeler fabrikasyon kaynaklıdır ve kolay işçilikle kısa sürede imal edilebilir.
Korgan prefabrik ev fiyatları için Bizim Prefabrik çelik yapı ile iletişime geçebilirsiniz.

Ulubeyköy prefabrik evler, Ulubeyköy prefabrik ev fiyatları,
Ulubeyköy prefabrik, Ulubeyköy prefabrik ev, Ulubeyköy prefabrik konut, Ulubeyköy tek katlı prefabrik, Ulubeyköy prefabrik villa, Ulubeyköy çelik ev, Ulubeyköy çelik villa, Ulubeyköy hafif çelik yapılar, Ulubeyköy konteyner, Ulubeyköy prefabrik evler fiyatları , Ulubeyköy prefabrik konut fiyatları,
Ulubeyköy prefabrik evler bölgede istenilen beton zemin üzerine, istenilen plan ve projeye göre, istenilen renk ve görsellikte yapılabilmektedir. Prefabrik evlerin projelerinde tasarım tamamen müşterinin zevki ve isteği doğrultusunda yapılır.
Ulubeyköy de yapımı tamamlanmış olan prefabrik konut projemiz Ahmet Bey e teslim edilmiştir.
Ulubeyköy prefabrik ev fiyatları için Bizim Prefabrik çelik yapı ile iletişime geçebilirsiniz.

Prefabrik , prefabrik ev , prefabrik evler ,prefabrik ev fiyatları ,prefabrik evler fiyatları , Pirefabrik fiyatı,ucuz prefabrik ev, prefabrik konut fiyatları ,prefabrik ev modelleri ,prefabrik ofis ,prefabrik konteyner , Pirefabrik ev, prefabrik ofis konteyner ,prefabrik yapan firmalar , prefabrik firmaları ,prefabrik bağ evi ,tek katlı prefabrik ev fiyatları ,iki katlı prefabrik ev fiyatları , dubleks prefabrik ev fiyatları, dubleks prefabrik villa fiyatları, tek katlı prefabrik konut fiyatları, iki katlı prefabrik konut fiyatları, konteyner, sandviç panel konteyner, standart konteyner fiyatları, konteyner , konteynır ,konteyner ev ,ofis konteyner, çelik ev, çelik yapı hangarlar ,çelik ev fiyatları ,hafif çelik ev fiyatları ,hafif çelik tek katlı ev fiyatları ,hafif çelik ,çelik yapı hangar ,hafif çelik yapılar.

Çelik Konstrüksiyon Ev Fiyatları

Ordu Tek Katlı Çelik Ev Fiyatları

KodÇelik Ev Ürün AçıklamasıOda sayısıÖlçüsüFiyatı
BZM 315Tek Katlı Hafif Çelik Ev1+140 m246.000 TL
BZM 323Tek Katlı Hafif Çelik Ev2+153 m260.950 TL
BZM 324Tek Katlı Hafif Çelik Ev2+168 m278.200 TL
BZM 330Tek Katlı Hafif Çelik Ev3+180 m288.000 TL
BZM 331Tek Katlı Hafif Çelik Ev3+181 m289.100 TL
BZM 336Tek Katlı Hafif Çelik Ev3+190 m299.100 TL
BZM 337Tek Katlı Hafif Çelik Ev3+195 m2104.500 TL
BZM 340Tek Katlı Hafif Çelik Ev3+1100 m2110.000 TL
BZM 343Tek Katlı Hafif Çelik Ev3+1120 m2132.000 TL
BZM 344Tek Katlı Hafif Çelik Ev3+1130 m2143.000 TL
BZM 345Tek Katlı Hafif Çelik Ev3+1131 m2144.100 TL
BZM 346Tek Katlı Hafif Çelik Ev3+1150 m2165.000 TL

Ordu Dubleks Çelik Ev Fiyatları

KodÇelik Ev Ürün AçıklamasıOda sayısıÖlçüsüFiyatı
BZM 615Dubleks Çelik Ev2+182 m298.400 TL
BZM 619Dubleks Çelik Ev2+1100 m2120.000 TL
BZM 627Dubleks Çelik Ev3+1114 m2136.800 TL
BZM 631Dubleks Çelik Ev3+1131 m2157.200 TL
BZM 639Dubleks Çelik Ev3+1134 m2160.800 TL
BZM 641Dubleks Çelik Ev3+1142 m2170.400 TL
BZM 643Dubleks Çelik Ev3+1149 m2178.800 TL
BZM 645Dubleks Çelik Ev3+1150 m2180.000 TL
BZM 649Dubleks Çelik Ev3+1158 m2189.600 TL

Prefabrik Ev Fiyatları ve Modelleri Detaylı Bilgi İçin Bizim Prefabrik Ev Fiyatları

Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi:
Salı:
Çarşamba:
Perşembe:
Cuma:
Cumartesi:
Pazar:
08:30 - 18:30
08:30 - 18:30
08:30 - 18:30
08:30 - 18:30
08:30 - 18:30
08:30 - 18:30
11:00 - 16:00

Adres Bilgileri

Kaynarca, E-5 Yanyolu No:92
34890 Pendik / İstanbul
Telefon:  (0216) 483 0 737
               (0216) 483 0 738
Fax:        (0216) 483 0 739
Gsm:      (0532) 503 2 328
Web: http://www.bizimprefabrik.com
Email: info@bizimprefabrik.com

Yasal Uyarı

Bu web sitesindeki metinler, dökümanlar, görseller, grafikler, ses dosyaları, video dosyaları ve bunların düzeni sadece Bizim Prefabrik Çelik Yapı İnş.San.Ve Tic.Ltd.Şti. hakkında genel mahiyette bilgi vermek amacı ile hazırlanmıştır. Bu siteyi yasal olmayan amaç ve aktivite için kullanmanız yasaktır. Herhangi bir soru, öneri veya şikayetiniz varsa lütfen iletişim bölümünden bizimle irtibata geçebilirsiniz.