Müşteri destek ekibimiz sorularınızı cevaplamak için burada.
İletişim : (0216) 483 0 737

Ahşap Prefabrik Ev Fiyatları

Ahşap evler doğal yaşamın vazgeçilmezlerinden olup doğal yaşamda barınma ihtiyacını karşılamaya yönelik doğal bağ evleridir.

Ahşap bağ evleri ahşabın kokusunu duymak isteyenlerin doğal yaşamın içinde tamamen doğal ortamda sessiz sakin çevre dostu yapılardır ahşap prefabrik evler.

Ahşap evler doğal yapılardır yapının nefes almasına olanak sağlayan sağlıklı yapılardır.. ahşap evler sürekli olarak bakım gerektiren yapılardır doğal ortamda çürümeye karşı koruma amaçlı sürekli olarak bakım ihtiyacı olan yapılardır.

Ahşap prefabrik evler, Ahşap bağ evi  olarak kullanılan prefabrik evler ekonomik evlerdir.

Ahşap prefabrik ev fiyatları prefabrik evlere göre daha pahalı yapılardır.

Ahşap evler doğal ürünlerden üretildiği için ekolojik evlerdir. Ahşap evler betonarme yapılara göre daha sağlıklı yapılardır ahşap evler doğal malzemelerden yapıldığı için yapının nefes alma olanağı bulunmaktadır bu nedenle insan sağlığına zarar vermez doğal yaşamın içinde barınma ihtiyacını doğal bir şekilde sağlamaktadır.

Ahşap evler barınma ihtiyacının ilk başladığı yıllardan bu zamana kadar ev yapımında en yaygın bir şekilde kullanılan bir ürün olma özelliğine sahiptir. Yıllar geçmiş  olmasına rağmen ilk insan hayatının başlamasından buyana geçen zamanda ahşap evlere olan ilgi hiçbir zaman azalmamış aksine her geçen gün ilgi odağı olmayı başarmıştır.  Ahşap evler önceki yıllarda teknolojinin bu kadar gelişmediği bir dönemde kullanılmaya başlanmıştır  zaman geçtikçe teknolojik yeniliklerle beraber ahşap ev teknolojileri de gelişmeler kaydetmiş ve daha modern bir şekilde ahşap evler üretilmeye başlanmıştır.

Ahşap evlerin fiyatları diğer muadili olan yapılara göre fiyat yönünden daha pahalı yapılardır. Ahşap ev fiyatları hakkında detaylı bilgi ve modeller için sitemizi ziyaret edebilir veya bizleri arayabilirsiniz..

Ahşap ev, Ahşap evler, Ahşap ev fiyatları, Ahşap bağ evi, Ahşap dağ evi, Ahşap kütük ev, Ahşap ev fiyatları, Ahşap evler fiyatları, Ahşap ev modelleri,

Ahşap Prefabrik Ev Fiyatları

 

Ahşap Prefabrik Ev Fiyatları ve Prefabrik ev Modelleri Detaylı Bilgi İçin İletişim Bölümünden Bizimle İrtibata Geçebilirsiniz.

Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi:
Salı:
Çarşamba:
Perşembe:
Cuma:
Cumartesi:
Pazar:
08:30 - 18:30
08:30 - 18:30
08:30 - 18:30
08:30 - 18:30
08:30 - 18:30
08:30 - 18:30
11:00 - 16:00

Adres Bilgileri

Kaynarca, E-5 Yanyolu No:92
34890 Pendik / İstanbul
Telefon:  (0216) 483 0 737
               (0216) 483 0 738
Fax:        (0216) 483 0 739
Gsm:      (0532) 503 2 328
Web: http://www.bizimprefabrik.com
Email: info@bizimprefabrik.com

Yasal Uyarı

Bu web sitesindeki metinler, dökümanlar, görseller, grafikler, ses dosyaları, video dosyaları ve bunların düzeni sadece Bizim Prefabrik Çelik Yapı İnş.San.Ve Tic.Ltd.Şti. hakkında genel mahiyette bilgi vermek amacı ile hazırlanmıştır. Bu siteyi yasal olmayan amaç ve aktivite için kullanmanız yasaktır. Herhangi bir soru, öneri veya şikayetiniz varsa lütfen iletişim bölümünden bizimle irtibata geçebilirsiniz.