İletişim : (0216) 483 0 737

Prefabrik Nedir

Prefabrik Nedir?

Prefabrik ingilizce bir kelime olup dilimize ingilizceden gelmektedir. ‘prefabricate’ yani parçaları önceden fabrikalar da planlanan projelere uygun bir şekilde hazırlanması anlamına gelmektedir.

Prefabrike yapılar fabrikada hazırlanan parçaların yapılacağı yere nakledilmesiyle proje alanında fabrikada hazırlanmış olan parçaların planlara uygun bir şekilde yerlerine montaj edilmesiyle oluşturulan yapılardır.

Prefabrike yapılar betonarme yapılara göre çok daha kısa sürede yapılırlar ve zaman tasarrufu sağlamaktadırlar.

Prefabrikler afetlerin yaşandığı ülkemiz de ve bir çok dünya ülkelerin de yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. Prefabrike yapıların kullanım alanları da oldukça yaygındır.

Prefabrik ofisler, şantiye binaları, çiftkatlı prefabrik ev, revir binaları, hastane

binaları, lojman, sağlık ocakları, market,büfe, wc, duş, yemekhane , yatakhane, sosyal yardımlaşma evleri, laboratuvar, otogar binaları, otel, motel, kampalanları, bağ evi, yayla evi gibi bir çok alanda kullanılmaktadır. Prefabrik yapılar panel ölçüleri 125 cm*250 cm şeklinde en yaygın olarak kullanılan ölçüdür , fakat isteğe bağlı olarak yükseklikler 280 cm ve 300 cm de yapılabilmektedir.

– Hedefimiz – üstün nitelikli Prefabrik Binaları konteynerlerı hızlı, ekonomik, kaliteli, estetik, modern bir şekilde kaliteyi ve ekonomiyi bir arada sunabilmek için çalışmalarına tüm ekibiyle devam etmenin haklı gururunu taşımaktadır.
– Bizim Prefabrik – olarak müşterilerimizin en iyi kalitede ve rahatlıkta sorunsuz, problemsiz bir yaşam alanına sahip olmaları için ekip çalışmalarımıza şeffaf yönetim anlayışımızı her geçen gün daha ileriye taşımaktayız.
prefabrik ev
prefabrik ev
Prefabrik yapılar tek katlı veya iki katlı veya üç katlı şeklinde üretilebilmektedir.Prefabrik yapılar çelik karkaslı sistem veya pres panel sistem olarak üretilebilmektedirler.Prefabrike yapılarla ilgili standart projelerimiz olmakla birlikte sizlerin ihtiyaçlarınıza yönelik projeler de yapılabilmektedir. Prefabrike yapıların iç ve dış cephelerin de kullanılan malzemeler A-1 yanmaz malzemelerdir ve betopan kullanılmaktadır.Prefabriklerle ilgili daha detaylı bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.
• Sizin de hayallerinizi bizim prefabrik ile gerekleştirebilir.

Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi:
Salı:
Çarşamba:
Perşembe:
Cuma:
Cumartesi:
Pazar:
08:30 - 18:30
08:30 - 18:30
08:30 - 18:30
08:30 - 18:30
08:30 - 18:30
08:30 - 18:30
11:00 - 16:00

Adres Bilgileri

Kaynarca, E-5 Yanyolu No:92
34890 Pendik / İstanbul
Telefon:  (0216) 483 0 737
               (0216) 483 0 738
Fax:        (0216) 483 0 739
Gsm:      (0532) 503 2 328
Web: http://www.bizimprefabrik.com
Email: info@bizimprefabrik.com

Yasal Uyarı

Bu web sitesindeki metinler, dökümanlar, görseller, grafikler, ses dosyaları, video dosyaları ve bunların düzeni sadece Bizim Prefabrik Çelik Yapı İnş.San.VeTic.Ltd.Şti.hakkında genel mahiyette bilgi vermek amacı ile hazırlanmıştır. Herhangi bir sorunuz varsa lütfen iletişim bölümünden bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Geçmiş Olsun Türkiyem

Ülkemizde yaşanan ve hepimizi derinden etkileyen depremde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza rahmet, yakınlarına başsağlığı, yaralı vatandaşlarımıza acil şifalar diliyoruz. Yaralarımızı hep birlikte saracağız. Hepimize tekrar geçmiş olsun.