İletişim : (0216) 483 0 737

Sandviç Panel Konteyner

konteyner

Sandwich Panel Konteyner

Konteynerler inşaat sektörünün hızla büyümekte olduğu ülkemizde çok yaygın olarak şantiyelerde ofis, yatakhane, yemekhane, wc, duş üniteleri şeklinde kullanılmaktadır. Konteyner hızlı ve ekonomik oldukları için çok tercih edilmektedirler.

Konteynır fabrikalarda elektrik tesisatı su tesisatı vitrifiyeleri bataryaları kapıları pencereleri ve alt kaplaması betopan ve üst kaplaması ise pvc dir.

Konteynerler fabrikalar da üretimleri tamamlandıktan sonra şantiyelere sevk edilirler ve şantiyelerde düz bir zemine koyularak kullanılmaya başlanabilir şantiyede konteynerin dış kısmında buluna elektrik ve telefon buatlarına dış bağlantıları yapılarak kullanıma hazır hale gelirler su tesisatı olan konteynerlerde temiz su için dıştan temiz su bağlantısı ve atık su içinde pimaş bağlantısı konteynır dışından yapılmak suretiyle kullanıma olanak sağlamaktadır.

Konteynerler afet bölgelerinde geçici barınma ihtiyacını karşılamaya yönelikte kullanılmaktadır. Ülkemiz deprem kuşağında olması sebebiyle deprem bölgelerinde acil barınma ihtiyacını karşılamak amacıyla da yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. Ayrıca konteynerler standart modeller olmakla beraber isteğe bağlı olarak değişik genişliklerde ve boylar da üretim yapılabilmektedir. Konteynerler de köşe direkleri istenilen renklerde yapılabilmektedir. Konteynerlerin dış panel renkleri genelde rall 9002 boyalı saçlardan yapılmaktadır.

Konteynerler yurtdışı sevkiyatların da nakliye avantajı sağlaması amacıyla demonte olarak ta sevk edilebilir ve sevk adresinde montajı yapılabilmektedir. Firmamız süpervisior hizmetide vermektedir.

Konteynerler standart olarak dış boyalı saç iç kısımları genellikle yüksek kaliteli pvc lambri şeklinde üretilmektedir. Opsiyonel olarak konteynerlerin iç kısımları suntalem, betopan, alçıpan kaplama da yapılabilmektedir. Konteynerler sandwich panel şeklinde de üretilebilmektedir.

Konteynerler bir şantiyede belirli bir zaman kullanıldıktan sonra başka bir şantiyeye götürülebilir ve orada da tekrar kullanılma imkanı sağlamaktadır.
Konteynerler ekonomiktir ve hızlı çözümler sunmaktadır.

Konteyner fiyatları 2018 için tıklayınız

Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi:
Salı:
Çarşamba:
Perşembe:
Cuma:
Cumartesi:
Pazar:
08:30 - 18:30
08:30 - 18:30
08:30 - 18:30
08:30 - 18:30
08:30 - 18:30
08:30 - 18:30
11:00 - 16:00

Adres Bilgileri

Kaynarca, E-5 Yanyolu No:92
34890 Pendik / İstanbul
Telefon:  (0216) 483 0 737
               (0216) 483 0 738
Fax:        (0216) 483 0 739
Gsm:      (0532) 503 2 328
Web: http://www.bizimprefabrik.com
Email: info@bizimprefabrik.com

Yasal Uyarı

Bu web sitesindeki metinler, dökümanlar, görseller, grafikler, ses dosyaları, video dosyaları ve bunların düzeni sadece Bizim Prefabrik Çelik Yapı İnş.San.VeTic.Ltd.Şti.hakkında genel mahiyette bilgi vermek amacı ile hazırlanmıştır. Herhangi bir sorunuz varsa lütfen iletişim bölümünden bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Geçmiş Olsun Türkiyem

Ülkemizde yaşanan ve hepimizi derinden etkileyen depremde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza rahmet, yakınlarına başsağlığı, yaralı vatandaşlarımıza acil şifalar diliyoruz. Yaralarımızı hep birlikte saracağız. Hepimize tekrar geçmiş olsun.