İletişim : (0216) 483 0 737

Kastamonu Prefabrik Evler

Kastamonu prefabrik ev fiyatları

Kastamonu prefabrik ev fiyatları, Kastamonu da prefabrik evlerin yaygın bir şekilde yapılma sebebi bölgenin deprem kuşağında olması nedeniyledir. Kastamonu prefabrik evler bölgede yaygın olarak görülmektedir. Kastamonu prefabrik ev fiyatları belirlenmesinde etken olan kullanılmakta olan malzemelerin kalitesine bağlı olarak değişmektedir. Kastamonu bölgesi iklim yönünden hava şartlarının ağır geçtiği nemli bir ilimizdir. Kastamonu prefabrik evler zaman yönünden betonarme evlere nazaran daha kısa sürede yapılıp hizmet vermeye başlamaktadır. Kastamonu bölgesinde prefabrik ev fiyatları almak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Tosya prefabrik ev fiyatları

Tosya prefabrik evler rollform makinalarında galvaniz çeliğin şekillendirilmesi sonucu yapılmaktadır. Tosya bölgesinde prefabrik evler tercih edilmekle beraber hafif çelik yapılar son zamanlarda tercih edilmektedir. Prefabrik el fiyatları genellikle kullanılan malzemenin kalitesine göre değişkenlik göstermektedir. Tosya prefabrik ev fiyatları için Bizim Prefabrik İle iletişime geçebilirsiniz.

Araç Prefabrik ev fiyatları

Araç’ta prefabrik evler dağlık olan bölgelerde ulaşımın zor olduğu tepe başlarda dağlarda yaylalarda yapımı kolay olan prefabrik evler tercih edilmektedir. Araç prefabrik ev fiyatları için Bizim Prefabrik İle iletişime geçin

İhsangazi prefabrik ev fiyatları

Prefabrik evler savaş dönemlerinde askerlerin barınma ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik üretilmiştir. İhsangazi prefabrik evler ve fiyatları son teknoloji Rollform makinalarında yapılan teknolojik üretimlerle oluşmaktadır. Prefabrik evler İhsangazi için Bizim Prefabrik ile iletişime geçebilirsiniz.

Taşköprü prefabrik ev fiyatları

Taşköprü prefabrik evler genellikle zamandan tasarruf sağlamak için prefabrik evler tercih edilmektedir. Taşköprü prefabrik evler zemin betonları müşterilerimiz tarafından istenilen yükseklikte ve istenilen büyüklükte Bizim Prefabrik firmasının vermiş olduğu zemin beton projesine göre hazırlanmaktadır. Prefabrik evler ve fiyatları Taşköprü için Bizim Prefabrik ile iletişime geçin.

Hanönü prefabrik ev fiyatları

Hanönü prefabrik ev fiyatları ve prefabrik ev modelleri firmamızda müşteri beklentileri doğrultusunda Hanönü için özel prefabrik konut projeleri tasarlanmaktadır. Hanönü prefabrik ev fiyatları proje bazında ve plana göre belirlenmektedir. Prefabrik ev fiyatları Hanönü için Bizim Prefabrik ile iletişime geçebilirsiniz.

Çatalzeytin prefabrik ev fiyatları

Prefabrik evler ve fiyatları Çatalzeytin ilçesinde yaygın bir şekilde kullanılmasına rağmen yine de ihtiyaçlar gün geçtikçe artmaktadır. Çatalzeytin ilçesinde yapmış olduğumuz Hüsamettin Öztürk Bey’e teslim edilmiştir. Güle Güle oturması dileğiyle Prefabrik ev fiyatları Çatalzeytin için Bizim Prefabrik ile iletişime geçebilirsiniz.

Bozkurt Prefabrik Ev fiyatları

Bozkurt ilçesinde prefabrik evler çokça tercih edilmektedir. Tercih edilme sebebi ucuz olması, hızlı montaj yapılması, iklim koşullarına dayanıklı olması sebebi ile tercih edilmektedir. 80 m2 prefabrik konut Nurettin Yılmaz beyefendiye teslim edilmiştir. Ailesiyle güzel günlerde oturması temennisiyle.

Abana Prefabrik ev Fiyatları

Abana’da prefabrik ev yapmak için köylerde muhtar izni ile yapılabilmektedir. Abana prefabrik ev fiyatları betonarme yapılara göre daha ekonomiktir. Prefabrik evler için seramik yapılması betonarme evlere uygulanan seramik yapımı gibidir. Prefabrik evlerde de seramik, fayans, parke yapılabilmektedir. Prefabrik evler ve fiyatları Abana için Bizim Prefabrik ile iletişime geçebilirsiniz.

İnebolu Prefabrik Ev fiyatları

İnebolu da tarihi dokuyu bozmadan İnebolu evleri prefabrik olarak yapılmaktadır. Görsel olarak benzer yapılar oluşturulmaktadır. İnebolu da prefabrik ev yapmak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Prefabrik ev modelleri ve projeleri için Bizim Prefabrik ile iletişime geçebilirsiniz.

Doğanyurt Prefabrik Ev fiyatları

Prefabrik evler su basman zemin betonu üzerine çelik dübellerle montaj yapılmaktadır. Doğanyurt prefabrik evler rüzgârın çok olması sebebi ile çatılarda yaşanılan problemler prefabrik yapılarda vidalı sistem olması sebebi ile diğer yapılara nazaran daha minimize olmaktadır. Doğanyurt prefabrik evler için Bizim Prefabrik ile iletişime geçebilirsiniz.

Cide prefabrik ev fiyatları

Cide prefabrik evler kar yağışının çok olduğu bölgede prefabrik evlerin çatı eğimleri diğer bölgelere göre daha dik yapılmaktadır. Bunun sebebi karın çatı üzerinde kalmasını engellemek içindir. Cide Prefabrik ev fiyatları için Bizim Prefabrik ile iletişime geçebilirsiniz.

Şenpazar prefabrik ev fiyatları

Prefabrik evler betonarme yapılara göre ısı yalıtım yönünden daha tasarruflu daha üstün özellikli yapılardır. Prefabrik evlerin duvar iç kısımlarında kullanılmakta olan strafor(eps) hem ısı hem ses yalıtımı yapmaktadır. Prefabrik evler yazın soğuk kışın sıcak olmaktadır. Şenpazar Prefabrik ev fiyatları için Bizim Prefabrik ile iletişime geçebilirsiniz.

Küre prefabrik ev fiyatları

Prefabrik evler çatı kısımlarında yalıtım malzemesi olarak 8-10 cm kalınlığında İzocam ile sağlanmaktadır. Küre Prefabrik evlerin duvar yalıtımları için Strafor (eps) ve taşyünü kullanılmaktadır. Prefabrik evlerin yalıtımları diğer yapılara göre daha güzeldir. Küre Prefabrik ev fiyatları için Bizim Prefabrik ile iletişime geçebilirsiniz.

Devrekanı prefabrik ev fiyatları

Devrekanı prefabrik evler ve fiyatları yapıda kullanılan malzeme kalitesine göre değişmektedir. Prefabrik evlerde duvar kalınlıkları genellikle dış duvarlar 10 cm kalınlığında iç duvarlar 6 cm kalınlığında yapılmaktadır. Devrekanı Prefabrik ev fiyatları için Bizim Prefabrik ile iletişime geçebilirsiniz.

Ağlı prefabrik ev fiyatları

Prefabrik evlerde pencereler genellikle PVC esaslı malzemelerden yapılmaktadır. Genellikle beyaz renkler tercih edilmektedir. İsteğe bağlı olarak ahşap desenli ve meşe renklerinde de yapılabilmektedir. Camlar 4+12+4 Isıcam şeklinde yapılmaktadır. Bu şekilde ısı tasarrufu sağlamaktadır. Ağlı Prefabrik ev fiyatları için Bizim Prefabrik ile iletişime geçebilirsiniz.

Seydiler prefabrik ev fiyatları

Prefabrik evlerde kullanılan mutfak dolapları standart yapılarda kullanılan mutfak dolapları ile aynı özellikleri taşımaktadır. Mutfak dolaplarında istenilen renkler ve desenler tercih edilebilmektedir. Prefabrik konutlarda mutfak dolaplarının montaj işlemleri taşıyıcı olan çelik H’lara montajları yapılmaktadır. Prefabrik ev fiyatlarının içinde genellikle mutfak dolapları fiyata dâhil değildir. Seydiler Prefabrik ev fiyatları için Bizim Prefabrik ile iletişime geçebilirsiniz.

Pınarbaşı prefabrik ev fiyatları

Pınarbaşı ilçesinde yapılan prefabrik binalar iklim koşullarının çetin geçmesi sebebi ile dış cephesine mantolama yapılması Bizim Prefabrik tarafından tavsiye edilmektedir. Daha konforlu bir yaşam için mantolanmalı prefabrik evlerde oturmanızı tavsiye ederiz. Pınarbaşı Prefabrik ev fiyatları için Bizim Prefabrik ile iletişime geçebilirsiniz.

Prefabrik , prefabrik ev , prefabrik evler ,prefabrik ev fiyatları ,prefabrik evler fiyatları , Pirefabrik fiyatı,ucuz prefabrik ev, prefabrik konut fiyatları ,prefabrik ev modelleri ,prefabrik ofis ,prefabrik konteyner , Pirefabrik ev, prefabrik ofis konteyner ,prefabrik yapan firmalar , prefabrik firmaları ,prefabrik bağ evi ,tek katlı prefabrik ev fiyatları ,iki katlı prefabrik ev fiyatları , dubleks prefabrik ev fiyatları, dubleks prefabrik villa fiyatları, tek katlı prefabrik konut fiyatları, iki katlı prefabrik konut fiyatları, konteyner, sandviç panel konteyner, standart konteyner fiyatları, konteyner , konteynır ,konteyner ev ,ofis konteyner, çelik ev, çelik yapı hangarlar ,çelik ev fiyatları ,hafif çelik ev fiyatları ,hafif çelik tek katlı ev fiyatları ,hafif çelik ,çelik yapı hangar ,hafif çelik yapılar.

Kastamonu Prefabrik Ev Fiyatları

Kastamonu Tek Katlı Prefabrik Ev Fiyatları
Kod Prefabrik Ev Ürün Açıklaması Oda sayısı m2 Fiyatı
BZ 315 Tek Katlı prefabrik ev konut 1+1 40 m2 26.500 TL
BZ 323 Tek Katlı prefabrik evler 2+1 53 m2 33.500 TL
BZ 326 Tek katlı prefabrik Bağ evi 2+1 68 m2 38.250 TL
BZ 331 Tek katlı prefabrik yayla evi 3+1 81 m2 45.250 TL
BZ 339 Tek katlı prefabrik köy evi 3+1 95 m2 50.500 TL
BZ 344 Tek Katlı prefabrik ev konut 3+1 131 m2 69.500 TL
Kastamonu Dubleks Prefabrik Ev Fiyatları
Kod Prefabrik Ev Ürün Açıklaması Oda sayısı m2 Fiyatı
BZ 615 Prefabrik iki katlı Ev 2+1 82 m2 59.250 TL
BZ 619 Prefabrik dubleks Ev 2+1 100 m2 63.750 TL
BZ 627 Prefabrik iki katlı Ev Konut 3+1 114 m2 71.000 TL
BZ 639 Prefabrik Dubleks Villa 3+1 134 m2 98.000 TL
BZ 641 Prefabrik iki katlı Bağ Evi 3+1 142 m2 85.500 TL
BZ 645 Prefabrik İki Katlı konut 3+1 150 m2 88.250 TL
BZ 649 Prefabrik Dubleks Evler 3+1 158 m2 90.500 TL

Kastamonu Prefabrik Ev Fiyatları ve prefabrik ev Modelleri Detaylı Bilgi için Bizim Prefabrik Ev Fiyatları

Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi:
Salı:
Çarşamba:
Perşembe:
Cuma:
Cumartesi:
Pazar:
08:30 - 18:30
08:30 - 18:30
08:30 - 18:30
08:30 - 18:30
08:30 - 18:30
08:30 - 18:30
11:00 - 16:00

Adres Bilgileri

Kaynarca, E-5 Yanyolu No:92
34890 Pendik / İstanbul
Telefon:  (0216) 483 0 737
               (0216) 483 0 738
Fax:        (0216) 483 0 739
Gsm:      (0532) 503 2 328
Web: http://www.bizimprefabrik.com
Email: info@bizimprefabrik.com

Yasal Uyarı DMCA.com Koruma Durumu

Bu web sitesindeki metinler, dökümanlar, görseller, grafikler, ses dosyaları, video dosyaları ve bunların düzeni sadece Bizim Prefabrik Çelik Yapı İnş.San.Ve Tic.Ltd.Şti. hakkında genel mahiyette bilgi vermek amacı ile hazırlanmıştır. Bu siteyi yasal olmayan amaç ve aktivite için kullanmanız yasaktır. Herhangi bir soru, öneri veya şikayetiniz varsa lütfen iletişim bölümünden bizimle irtibata geçebilirsiniz.